Napisz do nas

Twój e-mail:
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent seuccessfully - thank you.
Please fill all required fields!

Chcę zwiększyć sprzedaż

We wszystkich przedsiębiorstwach, sprzedaż jest głównym obszarem działalności, generującym przychody. Dobra kondycja sprzedaży w firmie rzutuje na całokształt przedsiębiorstwa i generuje zyski.

 

 

Przeczytaj także 

Skontaktuj się z nami

 

604 97 62 26

 

 

biuro@progressolution.pl

Korzyści ze zwiększenia sprzedaży

Wzrost atrakcyjności dla potencjalnych inwestorów

Niższe koszty jednostkowe dzięki korzyściom skali

Silniejsza pozycja negocjacyjna dostawców i odbiorców

Wyższe zyski

Zwykle wzrost sprzedaży, jeżeli tylko nie odbywa się poniżej kosztów produkcji lub zakupu, przynosi dodatkową marżę, co przekłada się na zyski z działalności.

Inwestorzy finansowi i branżowi dużo lepiej wyceniają firmy o wysokich udziałach rynkowych. Jeżeli rozważasz pozyskanie inwestora do swojej firmy lub jej zbycie, zwiększenie sprzedaży szybko przyniesie wymierne korzyści.

Wzrost wolumenów produkcji lub handlu, dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu stałych kosztów (utrzymanie firmy, zużycie środków trwałych, pracownicy), sprawia, że jednostkowe koszty produktów Twojej firmy spadają.

Dzięki wzrostowi sprzedaży Twoja firma staje się atrakcyjnym klientem dla dostawców, co umożliwia uzyskanie bardziej korzystnych warunków zakupu.

Specjaliści firmy Progres Solution mają duże doświadczenie w prowadzeniu i rozwoju własnych przedsiębiorstw, dlatego skorzystanie z naszych usług może być bardzo pomocne także w Twojej firmie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.