Napisz do nas

Twój e-mail:
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent seuccessfully - thank you.
Please fill all required fields!

Finansowanie działalności i rozwoju

Nasza firma zajmuje się także zdobywaniem kapitału dla obsługiwanych firm.

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnych przedsiębiorstw oraz pracy na rzecz rozwoju spółek działających w wielu branżach pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz usług w zakresie finansowania bieżącej działalności oraz planowanych inwestycji.

 

Przeczytaj także

Skontaktuj się z nami

 

604 97 62 26

 

 

biuro@progressolution.pl

Nasza firma współpracuje zarówno z instytucjami finansowymi, jak i posiada bazę inwestorów którzy mają możliwość doinwestowania bieżącej działalności oraz wprowadzenie Twojego przedsiębiorstwa na wyższy „poziom biznesowy”.

Podstawowe usługi w zakresie finansowania obsługiwanych przedsiębiorstw to:

pożyczka

kredyt w rachunku bieżącym

kredyt inwestycyjny

leasing

fundusze private equity/venture capital

fundusze unijne

pozyskiwanie inwestora strategicznego

Korzyści ze współpracy z Progres Solution :

Korzystne warunki

Kompleksowo i wszechstronnie doradzimy ci w obszarze wyboru oferty kredytu, pomożemy w negocjacjach warunków z bankiem, tak aby cały proces przebiegł możliwie najsprawniej. Dodatkową pomocą z pewnością okaże się nasza znajomość procedur i mechanizmów bankowych oraz robocze kontakty w największych bankach.

Oszczędność czasu

Ogranicz zaangażowanie swojego czasu jak również czasu Twoich pracowników w czasochłonny proces wyboru oferty kredytowej.

Bezpieczeństwo finansowania

Pomożemy Ci uniknąć ryzyka zawarcia niekorzystnej umowy z bankiem oraz ustrzeżemy Twoją firmę i Twój majątek przed podjęciem zobowiązań niemożliwych do spłacenia.

Wsparcie strategiczne

Opracujemy optymalną strukturę finansowania, uwzględniając wszystkie dostępne możliwości (również pozabankowe), a także doradzimy twojej firmie w jaki sposób może poprawić swoją pozycję na rynku.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.