Finansowanie działalności i rozwoju

Nasza firma zajmuje się także zdobywaniem kapitału dla obsługiwanych firm. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnych przedsiębiorstw oraz pracy na rzecz rozwoju spółek działających w wielu branżach pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz usług w zakresie finansowania bieżącej działalności oraz planowanych inwestycji.

Podstawowe usługi w zakresie finansowania obsługiwanych przedsiębiorstw to:

POŻYCZKA

KREDYT INWESTYCYJNY

pozyskiwanie inwestora strategicznego

LEASING

kredyt w rachunku bieżącym
fundusze private equity/venture capital
fundusze unijne
Korzyści ze współpracy z Progres Solution:

Korzystne 

warunki

Kompleksowo i wszechstronnie doradzimy ci w obszarze wyboru oferty kredytu, pomożemy w negocjacjach warunków z bankiem, tak aby cały proces przebiegł możliwie najsprawniej. Dodatkową pomocą z pewnością okaże się nasza znajomość procedur i mechanizmów bankowych oraz robocze kontakty w największych bankach.

Oszczędność

czasu

Ogranicz zaangażowanie swojego czasu jak również czasu Twoich pracowników w czasochłonny proces wyboru oferty kredytowej.
Bezpieczeństwo finansowania

Pomożemy Ci uniknąć ryzyka zawarcia niekorzystnej umowy z bankiem oraz ustrzeżemy Twoją firmę i Twój majątek przed podjęciem zobowiązań niemożliwych do spłacenia.

Wsparcie

strategiczne

Opracujemy optymalną strukturę finansowania, uwzględniając wszystkie dostępne możliwości (również pozabankowe), a także doradzimy twojej firmie w jaki sposób może poprawić swoją pozycję na rynku.
Nasza firma współpracuje zarówno z instytucjami finansowymi, jak i posiada bazę inwestorów którzy mają możliwość doinwestowania bieżącej działalności oraz wprowadzenie Twojego przedsiębiorstwa na wyższy „poziom biznesowy”.

Siedziba spółki

Progres Solution Sp. z o.o.

ul. Adm. Józefa Unruga 46, 60-480 Poznań

TEL: +48 604 976 226 / +48 690 605 374

E-MAIL: biuro@progressolution.pl

Odwiedź nas na Facebooku

napisz do nas

    Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.

    Created by Elcreo