Sprawdzanie kontrahentów i wywiad gospodarczy

Dbamy o to, żeby biznesy prowadzone przez naszych klientów były zabezpieczone na wszystkich płaszczyznach. Progres Solution przeprowadza szczegółowy wywiad gospodarczy dostarczający informacji na temat potencjalnych kontrahentów.
Współpraca z nierzetelnym bądź niewypłacalnym kontrahentem to ogromne ryzyko dla każdej firmy. Dlatego na życzenie klientów ustalamy sytuację prawną, podatkową, finansową, ekonomiczną oraz kadrową wskazanych podmiotów w celu oszacowania ewentualnego ryzyka współpracy i uniknięcia strat.

Świadczymy usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i rzetelnego sprawdzenia kontrahenta na wielu płaszczyznach. Dane o przedsiębiorstwach pozyskujemy z różnych źródeł, przy współpracy z ponad 60 bazami danych i rejestrami, a także poprzez analizę najbliższego otoczenia ekonomicznego. Na podstawie zebranych informacji przedstawiamy raport, wyciągamy wnioski i budujemy rekomendacje zarządcze.
Nasze wsparcie wywiadowczo-analityczne jest szczególnie potrzebne naszym klientom przy podejmowaniu takich decyzji jak dobór partnerów biznesowych, pozyskanie nowych klientów, inwestycja kapitałowa w dane przedsiębiorstwo, inwestycja w nową technologię czy moce produkcyjne, przejęcia spółek (np. konkurentów, dostawców, dystrybutorów).
Kompleksowo przeprowadzony wywiad gospodarczy pozwala sprawdzić wiarygodność, uczciwość, rzetelność i wypłacalność potencjalnych kontrahentów. Eksperci Progres Solution korzystają przy tym z nowoczesnych, całkowicie legalnych i sprawdzonych działań oraz weryfikacji w ponad 60 bazach i rejestrach. Efekty tych działań nasi klienci otrzymują w postaci szczegółowego i oficjalnego sprawozdania, a cena raportu uzależniona jest od ilości danych, które znajdują się w opracowaniu. W celu otrzymania konkretnej oferty prosimy o złożenie zapytania mailowego biuro@progressolution.pl
Jeśli chcesz zweryfikować swojego kontrahenta oraz uzyskać pewność co jego  wiarygodności skontaktuj się z nami.

Siedziba spółki

Progres Solution Sp. z o.o.

ul. Adm. Józefa Unruga 46, 60-480 Poznań

TEL: +48 604 976 226 / +48 690 605 374

E-MAIL: biuro@progressolution.pl

Odwiedź nas na Facebooku

napisz do nas

    Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.

    Created by Elcreo