Tworzenie i finansowanie start-up

Aby założyć własne przedsiębiorstwo tzw. start’up wcale nie trzeba mieć dużej środków na początek. Samo uruchomienie start up’u nie wymaga funduszy, bez względu na to czego dane przedsięwzięcie dotyczy, czy jest to pomysł z branży IT czy jakiejkolwiek innej. Oczywiście najlepiej jak firma już działa, ma pierwszych klientów i pierwsze wyniki finansowe które może przedstawić, jednak specjaliści Progres Solution pomagają przedsiębiorcom zdobyć finansowanie już także na etapie pomysłu. Każdy kto próbuje oprzeć swój rozwój o obce środki finansowe staje przed dylematem skąd wziąć wystarczającą ich ilość i jak wynegocjować najlepsze warunki ich spłaty. Zazwyczaj w takich przypadkach przedsiębiorca udaje się do banku. Jednak w przypadku statuujących przedsiębiorstw istnieją alternatywne źródła pozyskania pieniędzy na inwestycje i rozwój w postaci m.in.:

Aby uzyskać finansowe wsparcie konieczne jest przedstawienie prezentacji inwestycji w postaci Teaser’a Inwestycyjnego (czyli krótkiego streszczenia w celu zainteresowania tematem oraz umówienia spotkania) późniejszej prezentacji inwestycyjnej (Pitch-Deck) z modelem finansowym biznesu, a docelowo dostarczenie do funduszu profesjonalnego biznes planu.
Fundusze i inwestorzy nie dosyć, że mogą udzielić wsparcia finansowego, to w wielu przypadkach mogą wesprzeć czynnie startujące przedsiębiorstwa, stając się współwłaścicielami biznesu.
Jeżeli masz dobry pomysł i niewielki kapitał to wykonaj prezentacje inwestycji oraz przedstaw swój pomysł lub gotowy biznes plan naszej spółce, a my pomożemy ci przekonać odpowiednie fundusze i inwestorów prywatnych (z którymi współpracujemy od wielu lat) w celu zainwestowania w Twoje przedsięwzięcie.

W celu otrzymania konkretnej oferty współpracy prosimy o kontakt.

Siedziba spółki

Progres Solution Sp. z o.o.

ul. Adm. Józefa Unruga 46, 60-480 Poznań

TEL: +48 604 976 226 / +48 690 605 374

E-MAIL: biuro@progressolution.pl

Odwiedź nas na Facebooku

napisz do nas

    Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.

    Created by Elcreo