Napisz do nas

Twój e-mail:
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent seuccessfully - thank you.
Please fill all required fields!

Ochrona majątku i oddłużanie

Oddłużanie jest to proces, w ramach którego nasza spółka negocjuje z wierzycielami warunki spłaty zobowiązań finansowych Klientów. Działania te prowadzone są na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa. W wyniku postępowania oddłużeniowego można uzyskać szereg korzystnych ulg w spłacie zobowiązania, w tym również częściowe bądź całkowite umorzenie należności.

 

Oferta oddłużanie firm skierowana jest do przedsiębiorców, którzy utracili płynność finansową z powodu czynników od nich niezależnych, a w szczególności nierzetelności kontrahentów opóźniających się w rozliczeniach finansowych, występujących zaległości podatkowych wobec urzędu skarbowego oraz składkowych wobec ZUS, a także zaległości w spłacaniu kredytów oraz zadłużeń kredytowych w całości wymagalnych, po wypowiedzeniu umowy /umownych warunków spłaty kredytu/.

 

W ramach usługi oddłużania, oferowana jest kompleksowa ochrona Dłużnika. Niesiemy szeroko rozumianą pomoc zadłużonym, która w szczególności zawiera takie świadczenia jak oddłużanie, restrukturyzacja kredytu, pożyczki, porozumienia z bankami, ugody, odroczenia płatności, rozkładanie na raty lub umorzenia zaległości podatkowych i składek ZUS, a także przeprowadzanie postępowań  restrukturyzacji spółek z pełną ochroną przed egzekucjami oraz zakończoną realizacja układu z wierzycielami.

 

W przypadku przedsiębiorstw, które utraciły płynność finansową i nie mają jak regulować swoich zobowiązań najlepszym rozwiązaniem jest  niezwłoczne złożenie do sądu wniosku o jedną z czterech form restrukturyzacji wg. prawa restrukturyzacyjnego obowiązującego od 1 stycznia 2016 r.

Przepisy te wprowadzają szereg procedur mających na celu oddłużenie podmiotów oraz chronią zarząd przed prywatną odpowiedzialnością.

 

Specjaliści naszej firmy doradzą, które z postępowań będzie dla twojej firmy najbardziej korzystne, a następnie przeprowadzą zadłużone przedsiębiorstwo przez cały proces restrukturyzacji.

 

 

 

 

Przeczytaj także

Skontaktuj się z nami

 

604 97 62 26

 

 

biuro@progressolution.pl

Nasi specjaliści przygotują profesjonalny plan naprawczy i pomogą w rozmowach z wierzycielami. Współpracująca z nami kancelaria prawna przygotuje odpowiedni wniosek, który uchroni przedsiębiorstwo od upadłości oraz zwolni z odpowiedzialności zarząd spółki. Jednak to nie wszystko, możemy także przejąć udziały w spółkach znajdujących się na skraju bankructwa. Tym samym staniemy się podmiotem odpowiedzialnym za restrukturyzację spółki.

 

W przypadku przedsiębiorców, którzy już nie prowadzą działalności gospodarczej oferujemy pomoc w postępowaniu „Upadłości konsumenckiej”, której celem jest oddłużenie (umorzenie długów) oraz częściowa spłata wierzycieli.

Wg. ustawy Prawo restrukturyzacyjne i Prawo upadłościowe, rozróżniamy następujące rodzaje postępowań restrukturyzacyjnych:

Postępowanie o zatwierdzenie układu

Przyśpieszone postępowanie układowe

Postępowanie układowe

Postępowanie sanacyjne

Jeśli potrzebujesz pomocy i nie masz wiedzy ja skutecznie przeprowadzić restrukturyzację i oddłużanie przedsiębiorstwa zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.