Skontaktuj się z nami

 

604 97 62 26

 

 

biuro@progressolution.pl

Usługi konsultingowe

Przeczytaj także

Napisz do nas

Twój e-mail:
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent seuccessfully - thank you.
Please fill all required fields!

Usługi konsultingowe świadczone przez Progres Solution przeznaczone są dla firm potrzebujących zwiększyć efektywność swojego funkcjonowania, będącej w trudnej sytuacji ekonomicznej oraz poszukujących nowych kierunków rozwoju. Jako firma doradztwa biznesowego oferujemy klientom kompleksowe usługi doradcze począwszy od przygotowania darmowej diagnozy sytuacji w firmie, przez optymalizację procesów biznesowych, działania marketingowe, zwiększenie przychodów, aż po opracowanie strategii rozwoju firmy. Nasze usługi konsultingowe pomogły już wielu firmom w Wielkopolsce.

Doradztwo biznesowe obejmuje najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstw. Zajmujemy się zagadnieniami, które w największym stopniu przekładają się na sukces firm w długim okresie.

 

Usługi konsultingowe firmy Progres Solution to:

1.Usprawnienia procesów sprzedażowych

Pomożemy twojej firmie w krótkim czasie istotnie poprawić skuteczność działu sprzedaży, co przełoży się na poprawę wyników finansowych firmy.

2.Optymalizacja procesów biznesowych

Przyjrzymy się bliżej procesom biznesowym w twoim przedsiębiorstwie i poszukamy możliwości poprawy efektywności, co przełoży się na zwiększenie zysków. Jako profesjonalna firma doradztwa strategicznego, będziemy wspierać firmę również na etapie wdrożeniowym.

3.Restrukturyzacja biznesowa

Przeprowadzimy racjonalizację struktury i poziomu kosztów w firmie oraz opracujemy listę działań, których wdrożenie przełoży się na wzrost wartości twojego przedsiębiorstwa w długim okresie.

4. Postepowanie restrukturyzacji sądowej

Pomożemy skutecznie przeprowadzić postępowanie restrukturyzacyjne wg. prawa restrukturyzacyjnego obowiązującego od 1 stycznia 2016 roku, dzięki któremu twoje przedsiębiorstwo uniknie upadłości i wyjdzie z problemów finansowych.

5.Pomoc w uzyskaniu finansowani lub znalezienia inwestora

Rozwój przedsiębiorstwa wymaga finansowania. Potrzeba sfinansowania przedsięwzięć inwestycyjnych zarówno ze źródeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych w postaci finansowania dłużnego wymaga podjęcia szeregu czynności, które z naszą firmą będą łatwiejsze i szybsze.

Usługi konsultingowe świadczone przez profesjonalną firmę doradztwa strategicznego to inwestycja, której efektem jest wyraźna poprawa efektywności przedsiębiorstwa oraz wyników finansowych.

Ponadto oferujemy także usługi w zakresie:

-przygotowania audytu przedsiębiorstwa

-badania zagrożenia upadłością,

-analizy konkurencji,

-przygotowanie biznes planów oraz raportów branżowych

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie usługi konsultingowe możemy zaoferować twojej firmie!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Progres Solution Sp. z o.o.